Formy płatności

 

Karta lub gotówka (w sklepie stacjonarnym) 

Płatność gotówką lub kartą w sklepie stacjonarmym w przypadku odbioru osobistego przy ulicy Zamkowej 32 w Swarzędzu.

 

Przelew na konto bankowe 

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Za pobraniem

Zapłata gotówką lub kartą kurierowi przy odbiorze zamówienia.

 

Płatności online

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, lub poprzez podanie danych karty. Płatności realizuje firma Blue Media. 

 

 

Raty

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.

 






do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl