Czas i koszty dostawy
Koszt

Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.

 

  Maksymalna waga/wymiary paczki

Przelew

E-płatności

Pobranie
 waga do 30kg 15zł 17zł

 

Paczkomaty InPost

 Obecnie sieć Paczkomatów obejmuje ponad 400 punktów w całej Polsce – są w niemal każdej większej miejscowości, a w miastach wojewódzkich w każdej dzielnicy. Przesyłka z zamówieniem będzie czekała na odbiór w wybranym Paczkomacie, dając Ci możliwość podjęcia jej o dogodnej dla siebie godzinie.

Dlaczego warto wybrać Paczkomaty?

  • SzybkoWiększość zamówień dociera do Klientów już na drugi dzień po wysłaniu przez nas paczki.
  • Wygodnie - Gdy zamówienie dotrze do wybranego przez Ciebie Paczkomatu, zostaniesz o tym powiadomiony mailem oraz sms-em. Otrzymasz w nich kod dostępu oraz krótką instrukcję wyjaśniającą, jak odebrać przesyłkę z Paczkomatu. Możesz to zrobić w ciągu 3 dni o dogodnej dla Ciebie porze. Paczkomaty są do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
  • Bezpiecznie - Przesyłkę możesz odebrać jedynie podając swój numer telefonu komórkowego oraz kod dostępu przesłany smsem.

 Uwaga –po wpisaniu kodu pocztowego i otwarciu mapy przeglądarka zapyta o zgodę na udostępnienie lokalizacji. W przypadku jej udzielenia wskaże od razu najbliższe punkty, w przeciwnym wypadku lokalizację będzie należało wybrać z mapy Polski.

 

  Maksymalna waga 25kg

Maksymalne wymiary:

410 x 380 x 640 mm

Formy płatności:

Przelew,E-płatności

Koszt dostawy 11zł

 

 
Czas dostawy
Zamówiony towar zazwyczaj wysyłamy w przeciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.
Jeśli zamówienie zostanie złożone przed godziną 10:00 , paczka zostanie wysłana tego samego dnia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl